Nakupujte se slevou 3% právě teď!

Výhody registrace

 

 

Při nákupu nad 1500 Kč DOPRAVA ZDARMA!

 

 

Aktuality

14.5.2020 Nové příchutě inspirované sladkostmi, dezerty i drinky od českého výrobce Adam´s Vape

20.2. 2020 Jednoduchost, eleganci a kvalitu vám může nabídnout naše startovací sada Vandy Vape BSKR S MTL. Má pět přívodů vzduchu, jednoduché horní plnění a je určená pro klasické šlukování

14.2.2020 Nově naskladněn robustní mod Revenant x TVL Delta, který potěší sqonk milovníky

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Co je potřeba si zakoupit, chci-li začít s e-kouřením?

Jako nejlepší začátek seznámení se s elektronickou cigaretou doporučujeme zakoupit si startovací sadu e-cigaret, která obsahuje vše potřebné do začátku. Pozor! Tyto sety většinou neobsahují e-liquid (náplň), ten je třeba si dokoupit.

Jak pro nákup e-liquidů, tak pro nákup elektronické cigarety doporučujeme vybírat od ověřených prodejců nabízejících kvalitní značkové produkty např. liquidy DEKANG nebo Liqua.

 

Sada e-cigaret by měla obsahovat:

1)      Baterii nebo bateriový grip

– tu vybíráme podle kapacity. Čím větší kapacita tím delší výdrž baterie. Výběr kapacity záleží na intenzitě kouření. Kuřákům, kteří sem tam potahují a nevykouří ani celou krabičku klasických cigaret by měla baterie s kapacitou 650 mAh vydržet celý den. Doporučujeme vybírat sadu e-cigaret obsahující dvě baterie, nebo si druhou náhradní baterii zakoupit. Vyhneme se tak situaci, kdy se nám baterie vybije a nemůžeme dál vapovat.

BATERIOVÝ GRIP– je robustní tělo do kterého se vkládají Li-ion baterie. Gripy u nás v e-shopu jsou např. Innokin, Vamo, apod. 

2)      Clearomizér

– součást e-cigarety ve které dochází k přeměně e-liquidu z kapalného na plynné skupenství, což zapřičiňuje, že vdechujeme nikotinovou mlhu e-cigarety. V současné době náš trh nabízí širokou paletu těchto vaporizérů. Existují jednorázové clearomizéry např CE5, které jsou nerozebíratelné a po dokončení funkčnosti je nutné vyměnit celý typ, nebo clearomizéry rozebíratelné s vyměnitelnými žhavícími hlavami, které lze jednoduše rozšroubovat a žhavící hlavy vyměnit např. clearomizér DavideKanger, atd.

3)      Nabíječku

– nabíječka určena pro elektronické cigarety je opatřena USB konektorem. Nabíjí se přes PC nebo s použitím adaptéru ze zásuvky. Pro Li-ion baterie slouží zcela jiné typy nabíječek.

 

 

<< Zpět na výpis