Nakupujte se slevou 3% právě teď!

Výhody registrace

 

 

Při nákupu nad 1500 Kč DOPRAVA ZDARMA!

 

 

Aktuality

15.11.2019 Oblíbený "podík" Renova Zero ve dvou nových barvách

20.8.2019 Nové Shake and Vape příchutě, kterým neodoláte vyzkoušejte Dinner Lady nebo Mule Fuel

17.7.2019 Nabíjejte kvalitně a bezpečně! Nově naskladněny další nabíječky Golisi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Co je potřeba si zakoupit, chci-li začít s e-kouřením?

Jako nejlepší začátek seznámení se s elektronickou cigaretou doporučujeme zakoupit si startovací sadu e-cigaret, která obsahuje vše potřebné do začátku. Pozor! Tyto sety většinou neobsahují e-liquid (náplň), ten je třeba si dokoupit.

Jak pro nákup e-liquidů, tak pro nákup elektronické cigarety doporučujeme vybírat od ověřených prodejců nabízejících kvalitní značkové produkty např. liquidy DEKANG nebo Liqua.

 

Sada e-cigaret by měla obsahovat:

1)      Baterii nebo bateriový grip

– tu vybíráme podle kapacity. Čím větší kapacita tím delší výdrž baterie. Výběr kapacity záleží na intenzitě kouření. Kuřákům, kteří sem tam potahují a nevykouří ani celou krabičku klasických cigaret by měla baterie s kapacitou 650 mAh vydržet celý den. Doporučujeme vybírat sadu e-cigaret obsahující dvě baterie, nebo si druhou náhradní baterii zakoupit. Vyhneme se tak situaci, kdy se nám baterie vybije a nemůžeme dál vapovat.

BATERIOVÝ GRIP– je robustní tělo do kterého se vkládají Li-ion baterie. Gripy u nás v e-shopu jsou např. Innokin, Vamo, apod. 

2)      Clearomizér

– součást e-cigarety ve které dochází k přeměně e-liquidu z kapalného na plynné skupenství, což zapřičiňuje, že vdechujeme nikotinovou mlhu e-cigarety. V současné době náš trh nabízí širokou paletu těchto vaporizérů. Existují jednorázové clearomizéry např CE5, které jsou nerozebíratelné a po dokončení funkčnosti je nutné vyměnit celý typ, nebo clearomizéry rozebíratelné s vyměnitelnými žhavícími hlavami, které lze jednoduše rozšroubovat a žhavící hlavy vyměnit např. clearomizér DavideKanger, atd.

3)      Nabíječku

– nabíječka určena pro elektronické cigarety je opatřena USB konektorem. Nabíjí se přes PC nebo s použitím adaptéru ze zásuvky. Pro Li-ion baterie slouží zcela jiné typy nabíječek.

 

 

<< Zpět na výpis