Nakupujte se slevou 3% právě teď!

Výhody registrace

 

 

Při nákupu nad 1500 Kč DOPRAVA ZDARMA!

 

 

Aktuality

15.11.2019 Oblíbený "podík" Renova Zero ve dvou nových barvách

20.8.2019 Nové Shake and Vape příchutě, kterým neodoláte vyzkoušejte Dinner Lady nebo Mule Fuel

17.7.2019 Nabíjejte kvalitně a bezpečně! Nově naskladněny další nabíječky Golisi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


2.11.2017 Žhavá novinka od KangerTech

Nově se v našem e-shopu zabydluje povedený kousek z dílny KangerTech. Elegantní, jednoduchá elektronická cigareta nesoucí název K-PIN Mini potěší snad každého.

 

Celý systém je ovládán pouze jediným tlačítkem na těle baterie, což ocení nejen vapeři začátečníci, ale všichni uživatelé, kteří dávají přednost jednoduchému ovládání, bez žádných složitých nastavování.

Díky kompatibilitě se všemi odpory žhavících hlav SSOCC je tato e-cigareta vhodná pro Cloud Chasing - přímé potahování do plic s odpory do 0,5ohm, ale  aké pro MTL vaping - klasické potahování s odpory od 0,6ohm.

 

K-PIN Mini

 

V jednoduchosti je krása. Nechte se okouzlit touto povedenou elektronickou cigaretou a užíjte si perfektní požitek z vapingu, který sebou přináší perfektní kouřivost a výborné, autentické podání chutě daného e-liquidu.

 

 

Celá elektronika K-PIN Mini poháněna vestavěnou baterií s kapacitou 1500mAh je přednastavena výrobcem, takže stačí pouze nabít, dolít vhodný e-liquid v závislosti na odporu použité žhavící hlavy SSOCC, stisknout tlačítko na baterii a bezstarostně vapovat.

 

K-PIN Mini je rozebíratelná, skládá se z těla s vestavěnou baterií a clearomizéru s objemem 2ml, který se pyšní inovativním teleskopickým náustkem, který lze v případě nepoužívání e-cigarety pootočením zasunout do horní části clearomizéru.

 

Tuto žhavou novinku nabízí KangerTech v šesti barevných provedeních. Ani my nejsme pozadu, K-PIN Mini naleznete v našem internetovém obchodě..ZDE